logotyp Tej Bajki
Ta-Bajka

   Wszystkie psy są nasze..


  hotel dla psaświetlica dla psawybierz nas!regulamin

 

 
  cennikdojazd do nasgoście w galeriipersonel
Ta Bajka

 
Hodowla
 
 
Hotel
 
 
Psi Park

 
Misz-Masz
 

Kontakt

 


Magdalena Jeśman

  tel. 422273138

kom. 508742666

ta.bajka.hotel@gmail.com
 

Konstantyna 21 k/Łodzi
95-030

nr konta 64194010765626093900000000

 

 

Zadzwoń teraz
508742666

Świetlica dla Psów czynna w dni powszednie

Prowadząc Hotel dla psów poszerzyliśmy naszą ofertę dla właścicieli szczeniąt o  stacjonarne Psie Przedszkole. Stworzyliśmy również Świetlicę dla psów, którym doskwiera samotność podczas nieobecności jego pana.

Gwarantujemy dużo dobrej zabawy dla Twojego pupila a Tobie spokój i wygodę.

 Pieski są przywożone rano między godz 8-9 a odbierane po południu lub wieczorem przed godz. 20.
Serwujemy 2 posiłki  po wcześniejszym wybieganiu. Po posiłkach zalecany jest odpoczynek, więc stwarzamy naszym podopiecznym warunki do spokojnego relaksu. Między posiłkami jest czas na wspólną zabawę i indywidualne zajęcia z opiekunem. Do dyspozycji psiaków jest cały przydomowy teren ogrodzonej działki, urozmaiconej architektonicznie o górkę, na którą psy chętnie wbiegają oraz piaskownicę, w której mogą kopać dołki bez ograniczeń.. Świetlicowi goście najczęściej zaczynają dzień od obchodu całego terenu, obwąchania każdego drzewka, kamienia i zaznaczenie swojej obecności. Witają się z nami i kolegami, z którymi znają się już dobrze z poprzednich pobytów. Zaprzyjaźnione psy nie muszą się już „obwąchiwać” żeby zacząć zabawę. Urządzają gonitwy, przeciągają zabawki, baraszkują ze sobą. Przyjemnie jest oglądać te szczęśliwe, rozbawione mordki. Później jest czas na małą dawkę dyscypliny z pozytywnymi wzmocnieniami. Inaczej mówiąc obce nam jest stosowanie jakichkolwiek kar, nagradzamy jedynie pożądane zachowania, dzięki czemu utrwalamy więź, pełną wzajemnego zaufania. Nasze kieszenie są zawsze wypełnione psimi przysmakami. Można by powiedzieć, że psiaki wiedzą, iż mogą liczyć na „łapówkę” za dobre zachowanie.
W czasie całego dnia nie opowiadamy psom bajek ani nie czytamy im literatury pięknej a raczej odczytujemy język psich zachowań, który jest uniwersalny bez względu na przynależność rasową. Znajomość „psiego języka” jest użyteczna w zapobieganiu wszelkim konfliktom. Świetlicowe życie płynie jak w bajce, w zgodnej, serdecznej, rodzinnej atmosferze. Trzeba dodać, że do świetlicy przyjmujemy tylko psiaki z natury łagodne, potrafiące przyjąć naszą naczelną zasadę o nieagresji.
Pomysł o założeniu świetlicy dla psów nie jest nowatorski. Przyszedł do nas z Krajów Skandynawskich. W Polsce działają już świetlice w Krakowie i Gdańsku.
Naszymi potencjalnymi klientami są zapracowani właściciele psów, których czas dla swoich pupili jest ograniczony licznymi zajęciami. Dzięki nam posiadanie psa łączy się dla nich z czystą przyjemnością. Od nas odbierają swoją pociechę wybieganą, wybawioną i mają czyste sumienie, że zostawili pupila w dobrych rękach. Świetlica jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich psów, tych nie problemowych również bo zaspokaja potrzebę odpowiedniej dawki ruchu, treningu i zabawy z utrzymaniem zdrowej dyscypliny, której każdy pies  potrzebuje jak wody. U nas psy dobrze się czują, bo są członkami większego, harmonijnego stada.
 

Psie Przedszkole stacjonarne czyli dzienny pobyt szczeniaków w warunkach domowych połączony z nauką czystości, posłuszeństwa. Przedszkolaki nabierają dobrych manier wobec innych psów, uczą się życia w stadzie i zajmowania właściwego w nim miejsca.

Do świetlicy przyjmowane są tylko psy łagodne, zsocjalizowane i zdrowe.

Do przedszkola przyjmujemy szczeniaki po ukończeniu kwarantanny poszczepiennej.