logotyp Tej Bajki
Ta-Bajka

Najbliższy miot labradorów biszkoptowych planujemy latem 2019 r.


  Nasza Hodowla   Nasze suczkiReproduktorMioty 2018Rezerwacja

 

 
  referencjezłota dwunastkapsi żłobekdziennik miotuMioty 2017
Ta Bajka

 
Hodowla
 
 
Hotel
 
 
Psi Park

 
Misz-Masz
 
 
Kontakt

Hodowla Psów Rasowych LABRADOR RETRIEVER Ta-Bajka

(ZKwP, FCI)

hodowca

Magdalena Jeśman

kom. 508742666

ta.bajka.hotel@gmail.com
 

Konstantyna 21 k/Łodzi
95-030

nr konta 64194010765626093900000000

 

 

 

Zadzwoń teraz
508742666

Nieskromnie ale szczerze polecam swoją hodowlę labradorów Ta-Bajka
                               i szczenięta z mojego chowu.

Dlaczego u mnie?

Ta-Bajka jest hodowlą domową co znaczy że w przeciwieństwie do hodowli amatorskich i profesjonalnych, szczenięta przebywają w warunkach domowych i od początku uczestniczą w życiu codziennym domowników.

Starannie dobieram rodziców aby psy były wolne od chorób genetycznych typu: miopatia, narkolepsja, zapaść wysiłkowa, choroby oczu. Rodzice są wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych.

Standardem jest szczepienie, odrobaczenie, odnotowane w książeczce zdrowia, umowa z nowym opiekunem, metryka uprawniająca do wydania rodowodu w ZKwP, jedynym Związku Kynologicznym w Polsce, uznanym przez Międzynarodową Federację Kynologiczną - FCI. Maluszki są zabezpieczane przeze mnie w karmę Royal Canin na pierwsze dni w nowym domu. Dostają jakąś szmatkę z zapachem gniazda i ulubioną zabawkę.

Mam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu hodowli a jednocześnie każdy kolejny miot przyjmuję i prowadzę z entuzjazmem, gorącym sercem i każdy szczeniaczek zajmuje osobne miejsce w moich myślach. Szczenięta mają u mnie wszystko czego potrzebują do dobrego rozwoju i zdobywania radosnych doświadczeń. Dokładam wiele starań aby poza prawidłową pielęgnacją, żywieniem, zdrowiem i rozwojem fizycznym doskonale zsocjalizować maleństwa i zapewnić im dobry start wśród ludzi i w cywilizowanym świecie. U mnie szczenięta rozpoczynają program socjalizacyjny, który po odejściu do nowego domu powinien być kontynuowany.

Każdy nowy opiekun może liczyć na moją pomoc i porady w kwestiach pielęgnacji, rozwoju, żywienia i szkolenia swojego pupila.

Od ukończenia 3 tygodnia życia szczeniąt, w każdą niedzielę przyszli opiekunowie mogą odwiedzać szczeniaczki, nawiązywać kontakt z maluszkami, obserwować ich rozwój. Wiele rodzin korzysta z "otwartej niedzieli".

Interesują mnie wszelkie informacje o losach psiaków pochodzących z Tej Bajki a z wieloma opiekunami utrzymuję trwałe, serdeczne kontakty.

Wszystkie pieski urodzone w mojej hodowli noszą przydomek Ta Bajka. Mogę pochwalić się wieloma psiakami,
- które sprawdzają się w pracy dogoterapeutycznej: LAROSZI Ta-Bajka, LAJRA Ta-Bajka, BLUES Ta-Bajka.
- psem towarzyszącym osobie niepełnosprawnej: MOR LU Ta-Bajka
- suczkami hodowlanymi w innych hodowlach : CHILLA Ta-Bajka w hodowli Księżycowy Sen, SAMBA Ta-Bajka w hodowli Azgard
- siostrą naszej LANCJI Ta Bajka - LUSIJĄ Ta-Bajka, która bierze udział w wystawach, zbierając wysokie noty u sędziów. Jej opiekunka wystąpiła już do ZKwP o zatwierdzenie przydomka hodowlanego więc być może niebawem usłyszymy o nowej hodowli.
- Wielką dumą moją i Pana Krzysztofa Jaguścika jest CZILU Ta-Bajka - Młodzieżowy CHAMPION Polski, CHAMPION Polski, CHAMPION SŁowacji. CZILU Ta-Bajka ma wiele osiągnięć wystawowych na swoim koncie i już trzykrotnie został ojcem udanego potomstwa.