logotyp Tej Bajki
Ta-Bajka

Wszystkie psy są nasze..


 

hotel dla psaświetlica dla psawybierz nas!regulamin

 

cennikdojazd do nasgoście w galeriipersonelreferencje
Ta Bajka

 
Hodowla
 
 
Hotel
 
 
Psi Park

 
Misz-Masz
 

Kontakt

 


Magdalena Jeśman

kom. 508742666

ta.bajka.hotel@gmail.com
 

Konstantyna 21 k/Łodzi
95-030

nr konta 64194010765626093900000000

Zadzwoń teraz                       
508742666            

Dlaczego warto wybrać Hotel dla Psów Ta Bajka?
Co nas wyróżnia?

- Przestronny i urozmaicony teren dostosowany do potrzeb psów, są  drzewa, krzewy, trawa, górki, dołki i wszystko co psy kochają! Ponadto posiadamy również sprzęt do agiliti. Teren jest oczywiście zabezpieczony i ogrodzony tak, by żaden psiak nie uciekł, czy nie zrobił sobie krzywdy. Mamy również możliwość takiego podziału psów na wybiegach by się nawet nie widziały, na wypadek gdyby się nie lubiły. 

- Pomieszczenie, w którym psy jedzą, śpią i ogólnie wypoczywają jest klimatyzowane latem, a ogrzewane w chłodniejsze dni, tak by nasi podopieczni czuli się komfortowo.

- Posiadamy prysznic ogrodowy, dwa baseny, większy i mniejszy, psiaki mogą swobodnie wybierać, który wolą w upalny dzień, ponadto baseny są ogrodzone tak by psy w ferworze zabawy do nich nie wpadły.

- „Ta Bajka” to nie tylko hotel, to także hodowla labradorów zarejestrowana w ZKwP! Tym samym są u nas fantastyczne, zrównoważone labradorki idealne do zabaw i socjalizacji psiaków będących w hotelu.

- Stosujemy różne modele żywienia! Twój pies jest na suchej, mokrej karmie? Je tylko gotowane jedzenie lub jest na diecie barf? To żaden problem, dostosujemy się do jego potrzeb.

Poza tym wszystkim oczywiście:

- Dobrostan pozostawionych u nas psów jest dla nas najważniejszy, wkładamy dużo pracy w to, żeby psy nas lubiły i czuły się dobrze w hotelu.

- Psy mają stały dostęp do czystej, świeżej wody, woda jest zmieniana jak najczęściej (zwłaszcza w upalne dni), a miski za każdym razem myte.

- Pilnujemy regularności posiłków, psy zwykle karmimy 2 razy dziennie o stałych porach, ale jeśli Twój pies je jeden lub więcej niż dwa posiłki na dobę to nie jest dla nas problemem.

- Bardzo dbamy o porządek w hotelu i na terenie, gdzie przebywają psiaki. Nie ma możliwości zjadania tego co zostawił ktoś inny ;)

- Psy są pod opieką doświadczonych i kochających psy ludzi, w tym behawiorysty i technika weterynarii.

- Dobrze wiemy, że szczęśliwy pies to zmęczony pies. Dbamy wiec o to, żeby każdy z naszych podopiecznych miał dawkę ruchu dostosowana do swoich potrzeb (wieku, rasy) i pogody.

- Posiadamy liczne zabawki pomagające trenować psi umysł i zapewniające mu rozrywkę. Poza wysiłkiem fizycznym ważny jest wysiłek psychiczny.

- Przyjmujemy również psy trudne, w razie potrzeby chętnie coś doradzimy.

A tak jeszcze poza tym:

- Hotel znajduje się w cichej, spokojnej okolicy, w ciągu dnia słychać głównie śpiew ptaków :) Ale jest też blisko centrum Łodzi, ok 15 minut jazdy samochodem do Śródmieścia.

- Podczas wizyty staramy się zapewnić fotorelację z pobytu psiaka.

- W razie potrzeby pomagamy w transporcie pieska z i do hotelu (z Łodzi).

Z a p r a s z a m y

referencje