Ta Bajka - hodowla domowa psów
rasy labrador retriever

Dużo informacji o hodowli oraz liczna galeria zdjęć na naszej stronie www.ta-bajka.pl

 

Z radością oznajmiamy, że dnia 26 maja nasza ABRA Ta-Bajka
urodziła 10 zdrowych, biszkoptowych, ślicznych szczeniaczków - 5 suczek i 5 piesków

 

    

 

Rodzice naszych maluchów:

Mamą maluchów jest ABRA Ta-Bajka. Wyniki badań w kierunku dysplazji najlepsze z możliwych - HD-A, ED-0/0

Więcej o ABRZE, wystawy, zdjęcia  tutaj

Tatą maluchów jest - Champion Polski - Jayncourt ANNOUNCING A STAR "ADAM" Więcej o "ADAMIE" tutaj

wszechstronie przebanany w kierunku chorób genetycznych.

Wyniki badań - HD - A,  ED - 0/0, Oczy prcd-PRA : genotyp N/N = OPTIGEN A,  EIC : N/N, HMLR : N/N wolny wolny

 

      

Zapraszamy do rezerwacji szczeniaczków, urodzonych 26 maja 2014 r. Do odbioru będą gotowe po 20tym lipca 2014 r.

Dlaczego u nas?

-Jesteśmy hodowlą, zarejestrowaną w ZKwP, nasze wszystkie szczeniaki dostają metryki uprawiające do wydania rodowodu.

-mamy małą, domową hodowlę więc szczeniaczki są prawidłowo wypielęgnowane, zsocjalizowane i zdrowe trafiają do nowych domów.

-szczenięta przebywają z nami, mamą i rodzeństwem w warunkach domowych, są przyzwyczajane do różnych dźwięków i sytuacji z życia codziennego.

-nasz miot jest karmiony karmą specjalną dla szczeniaków ras dużych - Royal Canin - więc każdy dostanie wyprawkę od tej firmy.

-każdy szczeniaczek będzie dwukrotnie zaszczepiony przeciw chorobom zakaźnym i trzykrotnie odrobaczony. (wszystkie zabiegi potwierdzone w książeczce zdrowia)

-od przyszłego właściciela będzie zależało czy piesek będzie tatuowany czy zachipowany.

-
Na nas możesz liczyć, dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem: Podszepniemy jak żywić i zorganizować pierwsze tygodnie z nowym domownikiem.  Podpowiemy jak wychowywać malca by nie przysparzał kłopotów. Naszym doświadczeniem, radą i pomocą służymy również po zakupie piesków. Cieszymy się, kiedy nasze szczenięta odwiedzają nas z nowym właścicielem.
 

UWAGA!
W każdą niedzielę, począwszy od ukończenia przez szczeniaczki 3 tygodni życia dajemy przyszłym właścicielom możliwość wizyt u nas, bliższego poznania szczeniąt i obserwacji ich rozwojuSzczeniaczki będą gotowe do pójścia do nowych domów po 20tym lipca 2014 r. Otrzymają metryczkę (oryginał) niezbędną do odebrania rodowodu, wyprawkę firmy Royal Canin, książeczkę zdrowia oraz niespodziankę.

Serdecznie zapraszamy

Zakup i rezerwację prosimy poprzedzić rozmową telefoniczną

tel.42 636 58 02         kom. 508 742 666

Dołącz do nas na facebooku 


 

 

Jeśli nie wiesz nic o rasie

 zapoznaj się z charakterem labradora

Labrador to pies bardzo łagodny, zrównoważony, przyjazny z natury, bez śladów agresywności czy lękliwości. Nie ma problemów z podporządkowywaniem się człowiekowi, łatwo i chętnie się uczy. Rasa- labrador retriever- wyróżnia się wdziękiem, przyjacielskością, wesołością i oddaniem. Labrador darzy sympatią wszystkich domowników, w tym także koty i inne zwierzaki (np. kanarki, chomiki). Idealny jako towarzysz dla dzieci. Jest niezwykle cierpliwy i tolerancyjny, znosi wszystkie dziecięce pomysły i zabawy. Najważniejsze dla labradora to być blisko ludzi, zawsze chętnie im służyć i być gotowym do zabawy. Ciągle chce się przypodobać panu. Nie warczy na ludzi, ale jego głębokie, donośne szczekanie może odstraszyć niepożądanych gości (np. włamywaczy). Labrador nie przejawia agresji także w stosunku do obcych, ufnie podchodzi do każdego człowieka, dlatego łatwo można je skrzywdzić. Ta jego ufność i nadmierna sympatia do otoczenia powinny być chronione.
Szkolenia labrador zalicza chętnie i z łatwością, jest bardzo inteligentny, pojętny, żywej natury. Labradora nie trzeba  karać - wystarczy karcący głos pana. . Najlepsze efekty szkoleniowe osiąga się nie twardą ręką, ale poprzez chwalenie i miłość. Jest żądny akceptacji, wymaga czułości, sam odpłacając tym samym stokrotnie. Labrador posiada niejako genetyczny "pociąg" do wody. Wykąpie się w każdej wodzie, nawet w kałuży, niezależnie od pogody i pory roku. Gęsty i wodoodporny podszerstek  labradora chroni go przed utratą ciepła. Jest wielkim miłośnikiem wody i aportu ale również odznacza się doskonałym węchem. Niezwykle towarzyski labrador jest jakby stworzony do pracy. To co najgorszego może go spotkać to samotność i nuda. Nie uroda labradora ale charakter zadecydował o sukcesie tej rasy jako psa rodzinnego i użytkowego. Labradory pracują w ratownictwie, policji, służbach celnych, dogoterapii, jako przewodnicy niewidomych, opiekunowie niepełnosprawnych oraz ze względu na doskonały węch i pasję aportowania wykorzystywane są również jako psy myśliwskie.