zabawa psów w ganianego

Co wyróżnia Hotel dla Psów Ta Bajka?

- Przestronny i urozmaicony teren dostosowany do potrzeb psów, są  drzewa, krzewy, trawa, górki, dołki i wszystko co psy kochają! Ponadto posiadamy również sprzęt do agiliti. Teren jest oczywiście zabezpieczony i ogrodzony tak, by żaden psiak nie uciekł, czy nie zrobił sobie krzywdy. Mamy również możliwość takiego podziału psów na wybiegach by się nawet nie widziały, na wypadek gdyby się nie lubiły. 

- Pomieszczenie, w którym psy jedzą, śpią i ogólnie wypoczywają jest klimatyzowane latem, a ogrzewane w chłodniejsze dni, tak by nasi podopieczni czuli się komfortowo.

- Posiadamy prysznic ogrodowy, dwa baseny, większy i mniejszy, psiaki mogą swobodnie wybierać, który wolą w upalny dzień, ponadto baseny są ogrodzone tak by psy w ferworze zabawy do nich nie wpadły.

- „Ta Bajka” to nie tylko hotel, to także hodowla labradorów zarejestrowana w ZKwP! Tym samym są u nas fantastyczne, zrównoważone labradorki idealne do zabaw i socjalizacji psiaków będących w hotelu.

- Stosujemy różne modele żywienia! Twój pies jest na suchej, mokrej karmie? Je tylko gotowane jedzenie lub jest na diecie barf? To żaden problem, dostosujemy się do jego potrzeb.

Poza tym wszystkim oczywiście:

- Dobrostan pozostawionych u nas psów jest dla nas najważniejszy, wkładamy dużo pracy w to, żeby psy nas lubiły i czuły się lepiej niż w domu.

- Psy są pod opieką doświadczonych i kochających psy ludzi. w tym behawiorysty i technika weterynarii.

- Dobrze wiemy, że szczęśliwy pies to zmęczony pies. Dbamy wiec o to, żeby każdy z naszych podopiecznych miał dawkę ruchu dostosowana do swoich potrzeb (wieku, rasy) i pogody.

- Posiadamy liczne zabawki pomagające trenować psi umysł i zapewniające mu rozrywkę. Poza wysiłkiem fizycznym ważny jest wysiłek psychiczny.

- Psy mają stały dostęp do czystej, świeżej wody, woda jest zmieniana jak najczęściej (zwłaszcza w upalne dni), a miski za każdym razem myte.

- Pilnujemy regularności posiłków, psy zwykle karmimy 2 razy dziennie o stałych porach, ale jeśli Twój pies je jeden lub więcej niż dwa posiłki na dobę to nie jest dla nas problemem.

- Bardzo dbamy o porządek w hotelu i na terenie, gdzie przebywają psiaki. Nie ma możliwości zjadania tego co zostawił ktoś inny.

A tak jeszcze poza tym:

- Hotel znajduje się w cichej, spokojnej okolicy, w ciągu dnia słychać głównie śpiew ptaków :) Ale jest też blisko centrum Łodzi, ok 15 minut jazdy samochodem do Śródmieścia.

- Podczas wizyty staramy się zapewnić fotorelację z pobytu psiaka.

Potrzebujesz naszej pomocy - odwiedź nas!

Gościliśmy setki psów i każdy kolejny GOŚĆ jest dla nas indywidualnością. Zobacz naszą galerię gości

W ofercie mamy opiekę nad psami w trybie hotelowym i świetlicowym. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Hotel dla Psów

Hotel dla Psów

W opiece na psami mamy wieloletnie doświadczenie. Hotel Ta Bajka istnieje od 2009 roku. Wielu gości czuje się tutaj jak u siebie. Tworzymy miejsce przyjazne psom..

Świetlica dla Psów

Świetlica dla Psów

Świetlica dla Psów czynna tylko w dni powszednie.Pieski są przywożone rano między godz 8-9 a odbierane po południu lub wieczorem w godz. 17-19.....

Psy w psim hotelu

Cennik / Regulamin

Rezerwujemy miejsce po rozmowie tel i wpłacie zadatku na konto. W szczególnych przypadkach konieczna jest wcześniejsza wizyta z pieskiem w hotelu.